ارسال کد تایید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ورود کاربر

شماره تلفن همراه

رمز عبور

×

آموزشی مقاله

چرا از اندام زن برای بسته بندی الهام می گیرند؟||سورنا انتخاب برتر

ارسال توسط ثمین پزشکی

چرا از اندام زن برای بسته بندی الهام می گیرند؟||سورنا انتخاب برتر

شاید راجع به الهام گرفتن از فرم بدن زن و زنانگی در تولید و طراحی بسته بندی های آرایشی و زیبایی شنیده باشید. بسته بندی های روغن، شویندههای بهداشتی و حتی بسته بندی دوغ. اما همه چیز به الهام گرفتن از اندام ختم نمی شود. خلاقیت در انتخاب طرح و الهام گرفتن از قدرت زن ها هم، در طراحی تعدادی از بسته بندی ها استفاده شده است. 

در این بخش به بررسی ادکلن هایی در طراحی بسته بندی هایشان از فرم و زیبایی شناسی زنانه استفاده کرده اند می پردازیم :بسته بندی شیشه ادکلن هایی که از زنانگی الهام گرفته شده است چه میزان برای شما جذابیت دارد؟ آیا دوست دارید عطری بخرید که به شکل خواننده مورد علاقه یتان است؟آیا تاکنون،به طراحی شیشه ادکلن های زنانه دقت کرده اید؟

بسته بندی عطر با لباس مجلسی:

ادکلن لباس مجلسی

 

جزییات لباس های روی این بسته بندی با دقت رعایت شده که حرکتی واقعا هنرمندانه است. موجب می شود، بعد از اتمام ادکلن میتوانید از آن به عنوان مجسمه ای زیبا در طراحی اتاقتان استفاده کنید . تنوع رنگ و طرح در لباس ها بسیار بالا است و شما را تشویق می کند تا تمامی این ادکلن ها را بخرید. به این ترتیب مجموعه ای بی نظیر خواهید داشت.

ظروف بسته بندی شیشه ادکلن ، الهام گرفته شده از فرم بدن است و در کنار رایحه ی عطر یا ادکلن میتواند برای مخاطبش جذابیتی ویژه داشته باشد .اگر این سبک طراحی بسته بندی برایتان جذاب است وبا توجه به کاربردی بودن آن در استفاده از عطر ادکلن ، برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

ادکلن مجلسی

بسته بندی عطر نیکی میناژ؛ سنتی اما خلاقانه

حرکتی بسیار خلاقانه از سمت نیکی میناژ (خواننده) در طرح های جذاب بسته بندیهای ادکلن برند خودش که میتواند برای هوادارانش جذابیت ویژه ای داشته باشد. جالب است بدانید، ایده های طراحی  بسته بندی شیشه ادکلن ها از لباس های اجرا های این خواننده  در کنسرت هایش الهام گرفته شده است. 

هر شب، یک لباس، یک بسته بندی، یک عطر.

ادکلن نیکی میناژ

عطر و ادکلن کریستینا آگیلرا:

در طراحی های بسته بندی زنانگی به سبک کلاسیک در آن نقش بسته است. در عین سادگی، فرمی زیبا از زنانگی را در خود به نمایش گذاشته است. برند این ادکلن مربوط به خواننده معروف کریستینا آگیلرا  است.هرچند این بسته بندی لباس واضحی به تن ندارد ولی با آناتومی خود ظرافت کریستینا را نشان می دهد. خواه ناخواه ما را با خود به سفری می برد با لباسی مجلسی بر روی فرش قرمز .

ادکلن زنانه

چرا از اندام زن برای بسته بندی الهام می گیرند؟

پیچیدگی های فریبنده بدن زن همیشه خود را در هنر نشان داده است. در طول قرن ها، هنرمندان نقش های عظیمی در بررسی و به تصویر کشیدن زنانه ایفا کردند و اغلب به نتایج بزرگی دست یافتند. با این حال، برای مدت طولانی، بدن زن یک تابو بود. به این ترتیب تنها برخی از عمیق ترین تفاوت های ظریف آن در هنر زنده شده است.

عطرو ادکلن زن

امروزه در زمینه، هنر، تبلیغات، تولید ظروف، بسته بندی و..... از زیبایی زنانه ایده گرفته می شود. زنان سراسر جهان با هر رنگ پوست و هر نژادی زیبایی خاص خود را دارند و دیگر معیار خاصی برای این زیبایی وجود ندارد. دیدگاهتان را بنویسید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد . بخش های مورنیاز علامت گذاری شده اند

برچسب ها


سورنا