ارسال کد تایید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ورود کاربر

شماره تلفن همراه

رمز عبور

×

آموزشی مقاله

بسته بندی جواهر؛ چگونه رنگِ یک بسته بندی، به نام یک برند نامگذاری می شود؟

ارسال توسط ثمین پزشکی

بسته بندی جواهر؛ چگونه رنگِ یک بسته بندی، به نام یک برند نامگذاری می شود؟

نمی شود انکار کرد که یک محصول گران قیمت به یک محل مناسب برای نگهداری نیاز دارد. یک بسته بندی مناسب هم می تواند جنبه ی محافظتی داشته باشد و هم به زیبایی محلی که در آن نگهداری می شود بیفزاید. بسته بندی جعبه جواهرات همیشه بسیار متنوع بوده است. جعبه های جواهرات از زمان مصر باستان شکل ها و چهره های مختلفی داشته اند و با سنگ های گران قیمت هنرمندانه تزیین شده اند. همه ی این ها بدون شک از جمله دلایلی است که می تواند اهمیت بسته بندی جواهر را نشان دهد.اما آیا لازم است همیشه از ظرف های گران قیمت برای بسته بندی جواهر استفاده کنیم؟آیا مخلوط کردن ذره ای خلاقیت با بسته بندی لوازم زیبایی که به خود بیاویزیم جذاب نیست؟پاسخ بدون شک مثبت است. روش های مختلفی وجود دارد که می توان جواهرات را به راحتی و با کمترین هزینه نگهداری و سازماندهی کرد. در زیر برخی از موادی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند را پیشنهاد می کنیم.

استفاده از تابلو های قدیمی برای نمایش جواهرات:

صفحه نمایشی زیبا برای نمایان کردن جواهرات: 

با آویزان کردن انواع گوشواره و گردنبندهای رنگارنگ با طول های مختلف می توان یک چهره ی زیبا به دیوار داد. به این ترتیب دیگر نگران گم شدن اکسسوری ها نخواهیم بود. از طرف دیگر گردنبند ها به هم گره نمیخورند و استفاده از آنها بسیار راحت می شود.

بسته بندی جواهرات

جواهرات را مثل یک کلکسیون بچینید:

اگر مجموعه بزرگی از حلقه‌ها دارید، آن ها را درون جعبه جواهرات با آستر مخملی بچینید. پیدا کردن حلقه ها با این روش چیدمان خیلی راحت تر از قبل می شود. همچنین نگهداری از آنها هم می تواند راحت تر باشد. با توجه به اینکه درست کردن چنین بسته های راحت و ارزان است می تواند یک گزینه ی سریع و خوب به حساب بیاید.

جعبه جواهرات شیشه ای مینیمال :

جعبه های جواهراتی بسیار جذاب که این روزها به شدت ترند شده اند. این جعبه های شیشه ای هم برای نگهداری از جواهرات استفاده می شوند و هم تنقلات برای پذیرایی. زیباییشان باعث شده تا امروزه علاقه مندان بسیار زیادی دارد.تنوع این سبک بسته بندی بسیار است و هر کدام زیبایی خاص خود را دارد.

جعبه جواهرات مینیمال

جعبه جواهری طبقه بندی شده:

جعبه های دارای کشو هایی طبقه بندی شده که مشکل همیشگی نامنظم بودن محتویات داخل جعبه را حل می کند. به محض خواستن یک اکسسوری میتوان به راحتی آن را پیدا کرد.

بسته بندی جواهرات طبقاتی

آبی تیفانی؛ رنگِ یک بسته بندی که برند را ماندگار کرد.بسته بندی تیفانی با چه نشانه هایی برند شد؟

برندینگ آنقدر قدرتمند است که می تواند به نماد تبدیل شود. برند جواهر تیفانی اولین بار در سال 1845 برای بسته بندی محصولاتش از رنگی استفاده کرد که از سال 2001 به نام آبی تیفانی در رفرنس های رنگ پنتون ثبت شده است. رنگ آبی شماره 1837 تیفانی، از تغییر اندک تناژ رنگ Robin eggs blue گرفته شده است که بخاطر جذابیت و قدرتش به نماد این برند تبدیل شده است.

بسته بندی آبی تیفانی

براند اشمیت در سال 1991 در کتاب تجربه ی بازاریابی خود از تیفانی و تاثیر عمیقی که در بسته بندی محصولات گذاشته صحبت می کند. به عقیده ی وی خیلی از صاحبان کسب و کار دوست دارند اثری مثل تیفانی در جهانِ بازاریابی بگذارند.گسترش این رنگ در جهان به حدی است که تیفانی نیازی به استفاده از اسم برندش بر روی جعبه های بسته بندی جواهرش ندارد. هرچند که این کار را انجام میدهد.روبان سفید ی که بسته بندی با آن نمای دخترانه ی جذابی گرفته اخرین نمادی ست که تیفانی را به یاد زنان می آورد.

بسته بندی جواهرات

 

قدرت بازاریابی در جهان امروز ما غیر قابل انکار است. هرچند خیلی از وقایع که در جهان ماندگار شدند خیلی اتفاقی و بدون برنامه به وقوع پیوستند ولی باز هم در خود داستانی از موفقیت ها و توانمندی ها دارند. اینکه بسته بندی یک برند بتواند از خود آن برند جهانی تر شود و نام رنگی را از آن خود کند اتفاقی ست که توسط کمتر برندی رخ داده است. قدرت بسته بندی در ساختن یک نام و افزایش فروش در داستان تیفانی، یکی دیگر از دلایلی است که کارشناسان و مشاوران فروش از آن کمک می گیرند تا ارزش سهام شرکت هایشان افزایش یابند. یادمان باشد یک انتخاب هوشمندانه و خاص که بتواند به نیاز مصرف کننده پاسخ دهد، درست ترین انتخاب است که نیاز به مشاوران و کارشناسان زبده دارد.

 دیدگاهتان را بنویسید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد . بخش های مورنیاز علامت گذاری شده اند

برچسب ها


سورنا