ارسال کد تایید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ورود کاربر

شماره تلفن همراه

رمز عبور

×

آموزشی مقاله

بسته بندی لوکس پنیر

ارسال توسط ثمین پزشکی

بسته بندی لوکس پنیر

بازار پنیر با تغییر شکل رژیم غذایی مردم تغییر کرده است. مصرف پنیر های متنوع در وعده های غذایی مردم  رشد زیادی داشته است. پس با ارتقای کیفیت بسته‌بندی بندی  پنیر می توان  فروش آن را بیشتر کرد. بسته بندی که کمک  می کند راحت تر از پنیر استفاده کنیم یا حمل ونقل آن را آسان تر کند می تواند در حجم فروش آن تاثیر گذار باشد. بسته بندی مناسب حتی به ماندگاری بیشتر پنیر کمک می کند. 

نگاهی مختصر به پنیر های متنوع بازارهای جهانی از لحاظ زیبایی و کیفیت بسته بندی :

 

افسانه ای قدیمی بر روی بسته بندی پنیرexcelsior:

 بسته بندی این پنیر الهام گرفته از اسطورها ست. در اسطوره یونان باستان، زئوس در لباس یک گاو نر طلایی، دختری را به کرت (کهن‌ترین تمدن در اروپا)می بَرد و به این ترتیب داستان این افسانه ساخته می شود. این دختر تکه پنیر را در دست گرفته و بر روی گاوی نشسته است. آن پنیر را با احتیاط و افتخار حمل می کند. گویی این پنیر گرانبهاترین گنجی است که برای آن جنگیده. ترکیب رنگ های گرم  به طور همزمان  تصویر طراحی شده از این افسانه را بر روی جلد تکمیل می کند. رنگ اصلی بسته بندی طیف متنوعی از قرمز است که به محصول اجازه می دهد در قفسه برجسته تر دیده شود.

بسته بندی پنیر

پنیر سنتی مزرعه؛ farmer یاد آور طبیعت:

اولین عنصر برند زنگ گاو است که به طور همزمان در لوگو و کارت ویزیت وجود دارد؛ زنگ گاو نشان دهنده گله هایی آزاد در دشت های وسیع است که مناظر زیبایی را یادآوری می کنند. یکی دیگر از ویژگی های این برند، روبان است که هم برچسب/لوگو و هم محصول را به هم گره می زند؛روبان، نماد نگهدارنده زنگ، همچنین حاوی مشخصات و اطلاعات تغذیه ای روی پنیر است. این کارکرد و کاربرد طراحی را بیشتر می کند.

بسته بندی سنتی پنیر

بسته بندی پنیر دودی"Juicy Octopus":

تصویر واضح و متن خوانای این محصول باعث شد که نبود ناحیه شفاف روی بسته بندی مشکلی ایجاد نکند. تصویر روی جلد شکل مشخص پنیر است که با ایده های کارتونی به شکل اختاپوس در آمده است. عکاسی صحنه‌ای همراه با عناصر گرافیکی، دستیابی به نتیجه بصری مطلوب را ممکن ساخته است. انتخاب پس‌زمینه آبی بر تم دریایی این ایده تاکید کرده است. این بسته بندی درخشان با تصویر یک اختاپوس شاد توجه مشتریان را به خود جلب می کند و به طور موثر محصول را می فروشد.

بسته بندی لوکس پنیر

پنیر در ظرف سرامیکی؛برند"Premium":

برای کالاهای درجه یک می توان از بسته بندی گران قیمت استفاده کرد. زیرا برای چنین محصولاتی نسبت هزینه ی بسته بندی به هزینه ی کل محصول درصد قابل قبولی می شود. با توسعه بسته‌بندی برای پنیرهای درجه یک، پای مفاهیم خاص به آنها باز شد مثلا با استفاده از طیف رنگ های تیره در بسته بندی محصولات لبنی، طرح های جدید در ذهن طراحان شکل گرفت. و اما در این طرح؛از عناصر گرافیکی که ویژه این برند هستند استفاده شده است تا خواص مختلف پنیرها را به نمایش می گذارد. نام پنیر با فونت ویژه ای که برای این برند طراحی شده، نوشته شده است. این برند  دارای چندین نوع بسته بندی است که شامل: بسته بندی به شکل منشور مقوایی مثلثی، پنیری بسته بندی شده در کاغذ با یک برچسب گرد مختص برند ، و یک جعبه هدیه.بسته بندی هایی که از جنس هایی از جمله چوب و سرامیک تولید می شود.

بسته بندی پنیرر

پنیر کاله؛ محصول ایرانی با بسته بندی زیبا:

باعث افتخار است که در این لیست خوشمزه یک محصول از برند داخلی کشورمان  وجود دارد. بسته بندی این خانواده پنیر کاله به شدت جذاب است.. ترکیبی از بافت و کیفیت پنیر در نشانه های معروف هر کشور ایده اصلی طراحی بسته بندی بوده است. حفظ ویژگی‌های معماری نمادها و نشانه‌ها و در عین حال خوشمزه و دلپذیر نشان دادن آن، چالش اصلی پروژه بوده. که الحق کاله به خوبی از عهده ی آن بر آمده است.

 بسته بندی پنیر            

 

فروش پنیر خوش طعم مستلزم داشتن بسته بندی با کیفیت و زیبا است .بسته بندی در طولانی تر شدن زمان نگهداری پنیر و حتی استفاده راحت تر از آن کمک می کند. المان های بسیاری برای بسته بندی مناسب پنیر وجود دارد که با کمک گرفتن از آن های می توان بهترین انتخاب را داشت.  تولید یک محصول با فرمولاسیون حرفه ای و خوشمزه پایان کار نیست. بلکه نگاه حرفه ای به بسته بندی محصول کمک می کند تا در چشم خریدار هم حرفه ای به نظر بیایید.

 

                              
 دیدگاهتان را بنویسید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد . بخش های مورنیاز علامت گذاری شده اند

برچسب ها


سورنا