ارسال کد تایید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ورود کاربر

شماره تلفن همراه

رمز عبور

×

آموزشی مقاله

روز جهانی تنیس بهانه ای برای شناختن توپ تنیس وبسته بندی توپ تنیس

ارسال توسط ثمین پزشکی

روز جهانی تنیس بهانه ای برای شناختن توپ تنیس وبسته بندی توپ تنیس

روز جهانی تنیس که هر ساله در 20 ژوئن برگزار می شود، یک جشن سالانه است برای بالا بردن شهرت تنیس در جهان. روز جهانی تنیس که در سال 2014 برای اولین بار گرامی داشته شد، توسط بنیاد انجمن تنیس کورت ایالات متحده نامگذاری گردید. هدف از روز جهانی تنیس  ایجاد انگیزه در بازیکنان فعلی و ایجاد شور در بازیکنان جدید است.

قرار است در روز جهانی تنیس کمپین جذاب شکل بگیرد. هدف این است که نزدیک به پنجاه باشگاه، مدرسه و دانشگاه تنیس در سراسر جهان روز جهانی تنیس را همزمان با نمایشگاه‌ها، مسابقات ماراتن، مسابقات کلینیک‌ها و مهمانی‌ها جشن بگیرند. هر زمین شرکت کننده در این کمپین دارای یک بنر رنگارنگ مناسب روز جهانی تنیس است. همه کسانی که در روز جهانی تنیس شرکت می کنند، عکس ها و گزارش های خود را با استفاده از هشتگ  #itennisday در رسانه ها منتشر می کنند. اگر شما هم میخواهید در این گردهمایی شرکت کنید از این هشتگ در این روز استفاده کنید.

 

تنیس

 10 نکته آموزشی برای افراد مبتدی در ورزش تنیس:

تنیس می تواند یک ورزش خسته کننده باشد، اما،اگر تازه وارد هستید، خیلی زود از عملکرد خود انتظار زیادی نداشته باشید. با تمرین کافی در طول زمان تغییرات را احساس کنید و از تنیس خود لذت ببرید. با این حال، این 10 نکته به شما کمک می کند تا در مسیر درست قرار بگیرید:

1.تلاش برای خلاقیت در زمین را متوقف کنید. شروع به زدن شوت هایی کنید که می دانید موثر هستند.

2.آماتورها باید با  دقت و تمرکز بالاتر سرویس بزنید. هر سرعت ضربه یا چرخش اضافی را به عنوان پاداش اضافه در نظر بگیرند.

3.همیشه چک کنید تا مطمئن شوید که وزن بدنتان، به طور کامل روی پای عقب بارگذاری شده باشد. قبل از اینکه هر شوت را بزنید.

4.در طول  ست یک نوشیدنی ورزشی و آب بنوشید. برای بردن باید هیدراته بمانید و انرژی داشته باشید.

5. شتاب خود را تنظیم کنید.

6.نقاط ضعف حریف خود را شناسایی کنید و به آن ضربه بزنید. در هر مسابقه هر بازیکن باید پنج دقیقه گرم کند. از این زمان برای آماده شدن برای بازی استفاده کنید. با زدن فورهند و بک هند حریف خود را امتحان کنید.

7.اگر معمولاً 15 دقیقه اول مسابقه را خوب بازی نمی کنید، این امکان وجود دارد که حرکات کششی یا بیشتر کشش را در نظر بگیرید.

8.می توانید هزینه بیشتری بپردازید، تا راکت خود را به طور حرفه ای تقویت کنید ،تا مکمل سبک بازی شما شود.

9.از یک دوست برای فیلمبرداری کمک بگیرید. با تماشای فیلم  می توانید سبک بازیتان را از لحاظ جنبه های مختلف بررسی کنید.

10. تمرین های هوازی پیاپی به شما در تنیس  کمک خواهد کرد. شما میتوانید کنترل تنفس خود را به سادگی با تمرین بیشتر یا وقت گذاشتن برای انجام ورزش های دیگر به دست آورید.

 

تنیس

 

توپ تنیس، مهمترین وسیله تنیس:

به طور کلی، توپ های تنیس با یک هسته لاستیکی ساخته و با نمد پوشانده می شوند،که می تواند از پشم یا مواد مصنوعی نیز ساخته شود. بیشتر توپ ها با هوای فشرده پر می شوند و در قوطی های تحت فشار فروخته می شوند. اما با وجود ساختار اولیه یکسان، همه توپ های تنیس یکسان نیستند. هر زمان و هر کجا که در زمین قدم بگذارید، داشتن توپ های تنیس مناسب به شما برای پیشرفت کمک می کند.

 

توپ تنیس

 

بسته بندی های توپ تنیس، قسمتی مهیج و برای مراقبت از توپ ها :

بسته بندی هایی است که در آن توپ تنیس قرار می گیرند یکی از جذاب ترین قسمت های ورزش تنیس است.با انتخاب بسته بندی جایگاهی مناسب بسیار محکم و زیبا برای مراقبت از توپ های خود انتخاب کرده اید. این بسته بندی تنیس از دیدگاه کیفیت و حفاظت توپ هایتان مناسب است. در عین حال طراحی زیبایی دارد. شک نکنید بازیکن با دیدن رنگ های بسته بندی مشتاق تر می شود و سریع تر توپ ها را برداشته و به سمت زمین تنیس می رود.

 

بسته بندی توپ تنیس

 

تنیس یک ورزش بین المللی است و در دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.تنیس شامل طیف گوناگونی از طرفداران است .در کنار تمرین و تلاش ورزشکاران برای پیشرفت کردن در این راستا،باید زمان کافی برای انتخاب وسایل مورد نیازشان گذاشته شود.توپ تنیس جایگاه ویژه ای در این ورزش دارد که در کنار انتخاب توپ باید به بسته بندی آن نیز توجه ویژه ای داشت تا توپ هایشان سالم بماند.دیدگاهتان را بنویسید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد . بخش های مورنیاز علامت گذاری شده اند

برچسب ها


سورنا