بررسی محصولات و بسته بندی های فنتی بیوتی.

بررسی محصولات و بسته بندی های فنتی بیوتی.

امروزه برندهای زیبایی بسیاری در جهان وجود دارد و تعداد آن ها هر روز در حال افزایش است. برند آرایشی فنتی بیوتی یکی از برندهای زیبایی مشهوری است که از زمان شروع به کار موفقیت های در کارنامه ی خود ثبت کرده است. با این حال، وقتی به تاریخچه Fenty Beauty نگاه می کنید، موفقیت آن را می توان به منحصر به فرد بودنش نسبت داد. برند لوازم آرایشی او بر ایجاد تنوع رنگ در دنیای زیبایی تاکید کرده است.

در این مقاله به موارد زیر پرداخته میشود:

تولد برند فنتی بیوتی

هویت برند Fenty Beauty

بررسی محصولات و بسته بندی های این برند استراتژی بازاریابی Fenty Beauty

تولد برند زیبایی:

ریحانا رونمایی برند فنتی بیوتی در روزی که هفته مد نیویورک برگزار می شد اتفاق افتاد. تنها یک روز پس از شروع هفته مد نیویورک 2017، از هفتم سپتامبر آغاز شد و شش روز بعد به پایان رسید. ریحانا خطوط تولید خود را در باند فرودگاه در کنار محصولات پوما به نمایش عموم گذاشت.

فروشگاه های فنتی بیوتی :

این برند در مجموع 1620 فروشگاه در سراسر جهان دارد. فنتی بیوتی حتی در عربستان سعودی هم شعبه دارد و البته تقاضای بالای این کشور برای محصولات این برند سود بسیاری برای او به همراه دارد.

خطوط اصلی برند شامل چه محصولاتی می شود؟

رنگ لب فنتی بیوتی:

محصولی دوست داشتنی یکی از آنها رنگ لب Red Stunna بود که در اواخر سال 2017 عرضه شد.برخی دیگر از تینت های لب در رنگ‌های مختلف مانند قهوه‌ای شکلاتی، هلویی، مشکی و صورتی ظاهر شدند. بسته بندی این محصول طراحی ویژه ای داشته که با دیدن آن سریعا می توان فهمید این محصول متعلق به برند فنتی است. رنگ قرمز آن و حالت مثلث شکل بودن این بسته بندی حس قدرت زنانه را به خوبی منتقل می کند.

رژ لب مارک فنتی

هایلایتری به شکل گدازه های آتشفشانی:

اولین محصول بدن Fenty Beauty هایلایتر آن بود. این برند همچنین برسی را برای اعمال گدازه های بدن ایجاد کرد که محصولی جداگانه ایست. بسته بندی هایلایترهای بدن در عین سادگی از جذابیت ویژه ای دارد. درخشندگی این هایلایتر در بسته بندی هم خود را نشان می دهند.

هایلایتر برند فنتی بیوتی

انتخاب جسورانه برای پنکک فنتی بیوتی:

پوم پام پری پر زرق و برق(Fenty Beauty Fairy Bomb Shimmer Powder) محصول دیگری است که آنها معرفی کردند. این تنها محصولی بود که دارای فیلترهای رزگلد بود که بر روی هر تناژ پوستی عالی به نظر می رسد. این محصول دارای طراحی بسته بندی خاصی است که مشابه آن تا لحظه ی نوشتن این گزارش تولید نشده است. کیفیت عالی محصول در کنار خلاقیت در طراحی بسته بندی میتواند یکی از عوامل در شهرت یک برند باشد.

کانسیلر با تنوع رنگی بی نظیر:

در ابتدای سال 2019، Fenty Beauty برخی از محصولات بزرگ خود را منتشر کرد که هنوز هم بین مصرف کننده ها محبوب هستند. اولین کانسیلر Pro Filt’r Instant Retouch Concealer بود که با 50 رنگ مختلف برای متناسب شدن با رنگ های مختلف پوست معرفی شد. بسته بندی ساده اما شیک ،گسترده بودن رنگ ها ترکیب زیبایی برای بسته بندی ها به وجود آورده است که هر بیننده ای را به وجد می آورد.

 

کانسیلر فنتی بیوتی

یک چیز خارق العاده در مورد محصولات Fenty Beauty این است که آنها هنگام ایجاد تمام محصولات خود رنگ ها را در نظر گرفتند. این برند نه تنها کانسیلرها یا فونداسیون هایی را برای تناسب با رنگ پوست ایجاد می کند، بلکه انواع دیگری مانند پرایمرها و بالم لب ها را نیز ایجاد می کند.

هویت برند Fenty Beauty – آنها برای چه آیتم شناخته شده اند؟

مجموعه کاملی از سایه ها:

مهمترین عاملی که امروزه به موفقیت این برند کمک می کند، پیشنهادات منحصر به فرد آن است که با سایر برندهای لوازم آرایشی متفاوت اند. به ندرت پیش می آید که برندهای لوازم آرایشی مجموعه کاملی از سایه ها را به یکباره منتشر کنند.

طیف وسیع رنگی:

طیف وسیعی از سایه هایی که Fenty Beauty ارائه می دهد آنها را نه تنها محبوب، بلکه در زیبایی و مد منحصر به فرد کرده است. علاوه بر این، آن‌ها با ایجاد سایه‌هایی که با تناژ پوست آن‌ها همخوانی دارد، تا آنجا پیش رفتند که جامعه آلبینو را نیز دربرگرفت. این به تنهایی موجب تحسین بسیاری برای این برند شد.

 

کرم پودر مارک فنتی بیوتی

جالب‌تر این است که ایده ریحانا برای گنجاندن سایه‌هایی برای تن‌های تیره‌تر، رنگ‌های بسیار کم‌رنگ است.در نتیجه هر زنی می تواند سایه ای را پیدا کند که با پوست خود مطابقت دارد. در صنعتی که در آن سایه های کمتری برای زنان با رنگ پوست تیره ساخته می شود فنتی بیوتی تحول بزرگی در آن ایجاد کرد. در گذشته وقتی صحبت از محصولات زیبایی به میان می‌آمد، به نظر می‌رسید که زنان تیره‌تر کنار گذاشته می شوند. و فنتی بیوتی توانست این طرز فکر را در تولید کنندگان تغییر دهد.

استراتژی بازاریابی Fenty Beauty:

دسترسی آسان :

 Fenty Beauty فروشگاه‌های آنلاین:

هر کسی می‌تواند آزادانه لوازم آرایشی مورد نظر خود را از آنجا تهیه کند. به این ترتیب این برند به یک منطقه جغرافیایی خاص محدود نمی شود. کشورهایی که هیچ فروشگاه فیزیکی برای فروش محصولات فنتی بیوتی ندارند، همیشه می توانند محصولات خود را به صورت آنلاین سفارش دهند.اگرچه Fenty Beauty یک برند رده بالا است، اما همچنان قیمت‌های خود را کمی پایین‌تر از رقبای خود در صنعت لوازم آرایشی نگه می‌دارند، بنابراین به بازار گسترده‌تری دست می‌یابند.

فنتی بیوتی ریحانا

بازار هدف:

جالب اینجاست که این برند لوازم آرایشی افراد زیادی را هدف قرار می دهد. شاید این برند فقط برای همه باشد! آنها محصولاتی را با هدف پاسخگویی به طیف گسترده ای از نیازهای مشتریان در زمینه لوازم آرایشی ایجاد کرده اند.

برند فنتی برندی برای استفاده همه:

وقتی به تاریخچه فنتی بیوتی نگاه می کنید، می توانید به راحتی ایده های نوآورانه آنها را ببینید. مثلا برند ریحانا در ابتدا محصولاتش را برای زنان تولید می کرد، اما اکنون مردان نیز در لیست او هستند. بنابراین، جدا از گنجاندن انواع رنگ پوست در تولید، او هرطیف جنس را دربر می گیرد. امروزه، فنتی بیوتی دارای عطرهای بدون جنسیت و محصولات مراقبت از پوست که برای مردان و زنان بسیار خوب است.

فنتی برندی با ایده های بسیار خلاقانه :

در طول تاریخچه زیبایی فنتی، نه تنها به دلیل کیفیت محصولاتش بلکه به دلیل ایده‌های نوآورانه‌ای که در آن گنجانده‌اند، پیشرفت کرده است. این ایده ها آنقدر منحصر به فرد هستند که به برند فنتی هویت متمایزی داده اند. فراگیری نوآورانه او تضمین کرده است که زنان و مردان در سراسر جهان به محصولات آرایشی متناسب با رنگ پوستشان دسترسی دارند. این امر Fenty Beauty را از سایر برندهای لوازم آرایشی در دنیا متمایز می کند.

فنتی بیوتی ایران

برند فنتی بیوتی با انجام کارهایی که بسیاری از برندهای مشابه در انجام آن ناکام مانده اند، به موفقیت های زیادی دست یافته است. از آنجایی که بسیاری از برندها نتوانستند طیف وسیعی از سایه‌های متناسب با رنگ‌های مختلف پوست را وارد کنند، ریحانا موفق شد همه آنها را در نظر بگیرد. Fenty beauty آنقدر درآمد داشته که آن را به برندی موفق تر از هر برند مشهوری تبدیل کرده است. همچنین این برند لوازم آرایشی با استانداردهای بالا به خصوص از نظر رضایت مشتری است. فنتی بیوتی نمونه ای برای سایر برندهای در حال رشد لوازم آرایشی است. ریحانا نه تنها در موسیقی نامی برای خود دست و پا کرد، بلکه بسیاری از موفقیت‌های او از Fenty Beauty حاصل شده است. به گزارش مجله تایمز، این برند جزو بهترین اختراعاتی بود که در سال 2017 اتفاق افتاد. فنتی بیوتی برندی با ایده های خلاقانه توانسته است کیفیت بالا از محصولات را ارائه دهد و در کنار آن به خلق هنرمندانه بسته بندی های محصولات پرداخته است .

دیدگاهتان را بنویسید

*نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند.


دیدگاه ها

سورنا انتخاب برتر

سورنا انتخاب برتر وارد کننده‌ی ظروف بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی، با سال ها تجربه ی موفق. اجرای بیش از 1000 پروژه‌ی موفق در زمینه‌ی واردات بسته بندی های با کیفیت استاندارد های منتخب جهانی.

+98 (21) 58226

adminsocial@sorena-pack.com

تهران. خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی کوچه یاس، پلاک ۸ واحد ۱

logo-samandehi

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سورنا محفوظ است.