برندی که بر پایه حمایت از محیط زیست ساخته شده:با میلک هنرمندانه صورتتان را آرایش کنید.

برندی که بر پایه حمایت از محیط زیست ساخته شده:با میلک هنرمندانه صورتتان را آرایش کنید.

اهمیت حمایت از محیط زیست برای همه ی مردم روشن است. برند میلک انتخاب کسانی ست که حتی در انتخاب لوازم آرایشی خود هم اولویت را به محیط زیست میدهند. تا چه میزانی انتخاب برند آرایشی تان برایتان ،حائز اهمیت است؟ آیا هرگز به آسیب بسته بندی های زیبایی که برای لوازم آرایشی در بازار موجود است دقت کرده اید؟ در اینجا با معرفی "میلک یا milk" یکی از معتبر ترین برند های آرایشی روز جهان، به دلایل انتخاب ان توسط "وگان یا vegan" ها می پردازیم .

مختصری از تاریخچه برند آرایشی میلک:

برند میلک در سال 2016 در آمریکا تاسیس شد .هدف این برند ترویج مفهوم زیبایی و افزایش آگاهی از تاثیرات زیست محیطی است.برند میلک برندی ،جوان پسند که شادابی را برای صورت شما به ارمغان می آورد .هدف این برند ترویج مفهوم زیبایی و افزایش آگاهی از تاثیرات زیست محیطی است. اگر زمان کافی برای آرایش کردن ندارید ،میلک میتواند به شما یاری برساند. میلک زیبایی و کیفیت را در تمامی محصولات خود رعایت کرده است ،از جمله آن می توان به طراحی های هنرمندانه بسته بندی های های این برند اشاره کرد. با ما همراه شوید تا آشناییی دقیق تری در تمامی ابعاد این برند پیدا کنید .

برند آرایشی میلک

میلک هواداران خود را از محصولات جدیداش بی خبر نمی گذارد:

این برند،در حساب اینستاگرام خود بیش از 1.2 کاربر دنبال می کنند. و البته میلک در چندین پلتفرم دیگر از جمله توییتر و یوتیوب نیز حضوری فعال دارد و هواداران خود را از محصولات جدیداش بی خبر نمی گذارد.

آرایش کردن با میلک، محدودیت زمان را برایتان جبران می کند:

ابن برند را می توان برندی ،جوان پسند دانست .رنگ هایی که به صورت شادابی می بخشد و بسیار طبیعی جلوه می کند. حائز اهمیت است ، آرایش کردن با میلک برای شما ،زمان بر نخواهد بود . میلک برای دخترانی که واقعاً آرایش نمی کنند یا فرصت زیادی ندارند، تولید خود تنوع بسیاری دارد.

مبنای اصلی برند میلک برای چه کسانی طراحی شده است؟

برند میلک بر مبنای این اصول، جوانان، هنرمندان، مد پانک ارزش گذاری شده است.میلک برای تمامی جنسیت ها مورد استفاده قرار می گیرد. فقط کِرم را بچرخانید و آن را روی گونه ها و لب های خود بکشید، سپس با نوک انگشتان خود به آن ضربه بزنید تا رنگی بی دردسر ظاهر شود.

برند میلک

 نقد و بررسی کلی بسته بندی های زیبای برند میلک:

از بسته بندی های ،بسیار زیبا و هنرمندانه برند میلک نباید صرف نظر کرد . این برند بیشتر از فرم های استوانه ای و مستحکم استفاده شده است. فرم های بسته بندی به سبک مینیمال طراحی شده است.که بیانگر زیبا و شیک بودن در عین سادگی است و نکته بسیار مهم بسته بندی ها این است که تمام محصولات آنها قابل بازیافت هستند و بسته بندی آنها از مواد بازیافتی با جوهر بر پایه سویا ساخته شده است. این ها مجموعه‌ای با کاربرد آسان با مواد باکیفیت و ماندگار ایجاد کرده اند.

برند میلک

در بسته بندی های میلک بیشتر چه رنگ هایی مورد استفاده است؟

تنوع رنگ هایی بسیاری در بسته بندی های برند میلک وجود دارد، از جمله ترکیب بندی نود(طیفی از رنگ های قهوه ای، رگه‌هایی از بِژ و نوعی رنگ‌پریدگی در آن دیده می‌شود). رنگ نود به‌طور مستقل قهوه‌ای‌بودن را در خود نمایان نمی‌کند ضمن اینکه احساس عادی‌ و کاربردی‌ بودن را منتقل می‌کند، در نگاهی دقیق‌تر، پیچیدگی و رگه‌هایی از مدرن‌بودن را هم به مخاطب خود نشان می‌دهد. در کنار این سبک رنگ، در بسته بندی های بسیاری رنگ های نئونی ،اکلیلی دیده می شود که این رنگ ها امروز در صنعت فشن و در بین جوانان از جذابیت خاصی برخوردار است.

برند آرایشی میلک

بررسی لوگوی میلک به بیان دقیق تر:

لوگوی مارک میلک در همه بسته بندی ها به یک صورت است، اما این لوگوی با رنگ سفید و با فونت ساده ی خود سریع برند milk را به مخاطب معرفی می کند. که اگر مخاطب قبل از این هم از محصول استفاده کرده باشد ، میتواند برایش تداعی کننده دیگر محصولات میلک باشد.

 

بسته بندی های مدرن برند میلک، میتواند برای خیلی بسیار الهام بخش و موثر باشند. در انتخاب یک بسته بندی بسیار زیبا و مینیمال برای تولیدات شما که میتواند جذابیتی دوچندان به محصولات شما ببخشد. برای مشاوره و خرید بسته بندی ها جذاب می توانید از خدمات شرکت سورنا برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

*نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند.


دیدگاه ها

سورنا انتخاب برتر

سورنا انتخاب برتر وارد کننده‌ی ظروف بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی، با سال ها تجربه ی موفق. اجرای بیش از 1000 پروژه‌ی موفق در زمینه‌ی واردات بسته بندی های با کیفیت استاندارد های منتخب جهانی.

+98 (21) 58226

adminsocial@sorena-pack.com

تهران. خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی کوچه یاس، پلاک ۸ واحد ۱

logo-samandehi

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سورنا محفوظ است.