ارسال کد تایید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ورود کاربر

شماره تلفن همراه

رمز عبور

×

آموزشی مقاله

همه ی آن چیزی که از برند سفورا باید بدانید

ارسال توسط ثمین پزشکی

همه ی آن چیزی که از برند سفورا باید بدانید

از تاریخچه تا نوآوری های برند سفورا

در حال حاضر سفورا یکی از بزرگترین برند ها ی تولید کننده ی لوازم آرایشی و بهداشتی  است که مسئولیت تولید بسیاری از محصولات معروف دنیا مثل فنتی بیوتی، کایلی، میلک، کوسز و سفورا را دارد. در کنار محصولات آرایشی محصولات مراقبت از پوستی و عطر هم جز تولیدات این کمپانی عظیم است. سفورا، شرکت لوازم آرایشی و زیبایی فرانسوی است که در سال 1937 پس از بحبوحه جنگ جهانی اول و در آستانه ی جنگ جهانی دوم، توسط «دومینیک ماندونود» راه اندازی شد. در حال حاضر متعلق به شرکت "لویی ویتون "بوده و از برندهای" کمپانی ال و ام هاش به شمار می آید.

 

در این مقاله می بینید:

  • ریشه و معانی واژه سفورا
  • لوگو شناسی برند سفورا
  • سفورا زنجیره بسیار موفق از فروشگاه های لوازم آرایشی جهان
  • نام فروشگاه سفورا قبل از معروف شدن
  • میزان تاثیرگذاری زمان در توسعه برند سفورا
  • سرچشمه ی خلاقیت های سفورا
  • بسته بندی های سفورا

 

ریشه و معنای واژه سفورا چیست؟

سفورا به معنای زیبایی است و ریشه یونانی دارد. نامی که شاید اساطیر یونان بسیار از آن در منابع خود یاد کرده باشند.

برندآرایشی سفورا

 

لوگو شناسی برند سفورا:

سفورا در لوگو خود نماد شعله آتش را با رنگ سیاه و سفید، به تصویر کشیده است. استفاده از رنگ سیاه و سفید در این برند جایگاه ویژه ای دارد. 

  • رنگ سفید: در کسب و کار نشان‌دهنده سطح بالایی از بازدهی و بهره‌وری است. رنگ  سفید نمادی از سادگی، انصاف و امنیت است.
  • رنگ سیاه: یا مشکی نشانه قدرت، اقتدار و ثبات است. این رنگ معمولاً نمادی برای فهم و هوشمندی است.  

سفورا

شاید استفاده از رنگ سفید و سیاه جدا از ساختن حس و حال لوکس بودن، نشانی است از اینکه سفورا به همه ی مردم با هر رنگ و نژادی تعلق دارد و این موضوع را می توان از تصویر مدل هایی که در کمپین های تبلیغاتی خود استفاده می کند به راحتی مشاهده کرد. هرچند سند معتبری از آن تا این لحظه پیدا نشده است.

 

 سفورا زنجیره بسیار موفق از فروشگاه های لوازم آرایشی جهان

سفورا را می توان یک کسب و کار بسیار موفق از فروشگاه های زنجیره ای لوازم آرایشی دانست. سفورا در سرتاسر جهان فروشگاه دارد و همچنان به رشد زنجیره های خود ادامه می دهد.

برندآرایشی سفورا

شعبه مرکزی سفورا در «بولوین-بیانکور» پاریس قرار دارد. هم‌اکنون دارای ۱٫۷۰۰ شعبه فروش و فروشگاه، در۳۰ کشور جهان دارد . سفورا تولید کننده ی برند های معروفی مثل:

میلک ،فنتی بیوتی،رَر بیوتی،فورور،گوچی، هایپر،برِد،ایلیا،تاچا،هدا بیوتی،تارت و

برند آرایشی سفورا

 

نام فروشگاه سفورا قبل از معروف شدن چه بود؟ 

در سال 1969  قبل از معروف شدن، فروشگاه 8 نام داشته است. به عنوان یک عطرسازی کوچک در لیموژ فرانسه فعالیت خود را  شروع کرد. دومینیک ماندونود می خواست مکانی را برای مشتریان فراهم کند تا محصولات را قبل از خرید امتحان کنند، چیزی که تقریباً در آن سال ها سابقه نداشت.

 

 میزان تاثیرگذاری زمان در توسعه برند سفورا:

 با توجه به به توانایی شرکت برای سازگاری اش با تغییرات شرایط، توسعه بخشیدن به آن هم عامل موفقیت سفورا محسوب می شود. از یک ایده ی جهانی تا ایجاد یک حضور قدرتمند در دنیای مجازی همه ی این ها باعث شد تا سفورا در طول سال ها تغییرات زیادی کند و هر روز خلاقانه تر از قبل در صحنه حضور داشته باشد.

برندآرایشی سفورا

خلاق بودن برند سفورا از کجا سرچشمه گرفته شده است؟

فروشگاه، های سفورا در سرتاسر جهان شعبه های متعددی دارد .همین ایده نشانگر خلاق بودن این شرکت در جذب مصرف کننده است. وجود فروشگاها فرصت ایجاد تنوعی برای تست محصولات را برای مشتریان فراهم کرد و می  توانند باعث شود تا در آنجا سرگرم شوند.

برند آرایشی سفورا

بدون شک در ابتدای این ایده سفورا با طرز فکر هایی مثل افزایش امکان دزدی در فروشگاه و سوء استفاده های دیگر مقابله کرد تا فرهنگ تست محصولات آرایشی را در جهان تثبیت کند. فروشگاه های سفورا، برای خانم ها به شدت جذاب است. آنهایی که علاقه به زیبایی دارند و مدام از جدیدترین محصولات بازار مطلع می شوند.

برند سفورا

 

بسته بندی های سفورا

اگر بخواهیم کمی بیشتر با بسته بندی های برند سفورا آشنا شویم باید در نظر بگیریم محصولات سفورا سادگی خود را تا به امروز حفظ کرده است. شاید این سادگی ناشی از محبوبیت بالا سفورا  بوده که باعث شده با حفظ سادگی در میان برند های دیگر از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد.رنگ مشکی، در بسته بندی ها سفورا بسیار دیده می شود. مشکی حس قدرت و ثبات را به مخاطب می دهد. براق بودن رنگ مشکی هم به نوبه ی خود منتقل کننده حس لوکس بودن است.سفورا در طراحی بسته بندی هایش عملکرد بسیار هوشمندانه داشته است. شیک در عین سادگی.

بسته بندی برندآرایشی

 

هرچند دسترسی به فروشگاها و محصولات سفورا در ایران ممکن نیست، اما باعث نشده که در کشورمان ناشناخته باقی بماند. بسیاری از خانم ها از فروشگاهای سفورای ترکیه، برای تهیه برندها و محصولاتش استفاده می کنند. علت همه ی این ها شخصیت برند و کیفیت سفورا ست که می توان آن را در طراحی فروشگاه سفورا تا تنوع محصول و ایده ها جدید آن برای مشتریان دید. رنگ هایی که در دنیای سفورا  عرضه می شود، ما را وارد دنیایی شگفت انگیزی می کند که در پس هر کدام داستانی وجود دارد که دانستن ، آن خارج از لطف نیست. شرکت سفورا را می توان دنیایی از زیبایی دانست، که با قدم گذاشتن در آن می توان درهای جدیدی از زیبایی کشف کرد.

 

 

 

گرد آوری شده توسط ثمین پزشکیدیدگاهتان را بنویسید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد . بخش های مورنیاز علامت گذاری شده اند

برچسب ها


سورنا