ارسال کد تایید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ورود کاربر

شماره تلفن همراه

رمز عبور

×

آموزشی مقاله

نقد وبررسی برند زیبایی جنیفرلوپز

ارسال توسط ثمین پزشکی

نقد وبررسی برند زیبایی جنیفرلوپز

جنیفر لوپز در سن 51 سالگی، یک نماد بی چون و چرای زیبایی است، او با راه اندازی برند آرایشی خود راز زیبایی خود را به طرفدارانش نشان می دهد. اما در برند جنیفر خبری از هایلایتر درخشان نیست. JLo Beauty یک خط مراقبت از پوست است که درخشندگی را افزایش می‌دهد و ثابت می‌کند که ستاره  دنیای موسیق می‌داند (درست مانند متخصصان زیبایی) که داشتن پوست درخشان و سالم  در واقع  یا استفاده  از چه محصولاتی شروع می‌شود و کیفیت پوست را بهبود می‌بخشد

در این مقاله به بررسی برند جنیفر لوپز پرداخته می شود. دیزاین بسته بندی محصولات این برند تا چه میزان مکمل خاص بودن آن در فروش و جذب مخاطب است؟

 

محصولات مراقبتی این برند از چه مزیت ویژه ای دارند؟

پکی کامل مراقبتی از پوست که شامل هشت محصول می شود، از جمله یک پاک کننده، سرم و مرطوب کننده های روز و شب است که همگی برای درخشش طبیعی پوست شما طراحی شده است. اصل ترین  رکن این مجموعه روغن زیتون غنی از آنتی اکسیدان آن است.

لوپز در مصاحبه ای با هارپرز بازار ایالات متحده فاش کرد استفاده از روغن زیتون "یک سنت خانوادگی و راز زیبایی است که از مادربزرگ و مادرش برای مو، پوست و ناخن های سالم و درخشان منتقل شده است".

برندآرایشی جنیفر لوپز

معرفی جزئیاتی از محصولات:

«That Hit Single» : که به طرز چشمگیری ادعا می‌کند که می تواند تمام آرایش‌های شما را در یک حرکت پاک می‌کند، بدون اینکه در پوست شما احساس کنده شدن را به وجود می‌آورد. از فرمول غنی از چربی های مغذی در ساخت این پاک کننده صورت استفاده شده است .

 کرم روز: وجود SPF در کرم روز،  بهترین راه  برای محافظت از پوست شما  ودرخشندگی آن است.

سرمی به نام، «That JLo Glow» :شامل دو نوع تخمیر و یک ماتریکس مشتق از قند برای صاف و درخشان کردن پوست شما است.

 سایر محصولات شامل یک مکمل غذایی، ماسک ورقه ای (آغشته به سرم برند)، کرم دور چشم و تقویت کننده  دور چشم است .

برند آرایشی جنیفرلوپز

 

یک متخصص پوست در سن خیلی کم به من گفت که از کرم ضد آفتاب استفاده کنم:

 آن موقع نمی دانستم، اما حالا... می گویم، "وای، این یکی از رازهایی بود که حتی متوجه نشدم دارم انجام می دهم. لوپز در مصاحبه بازار آمریکا فاش کرد. می‌دانستم که برای JLo Beauty می‌خواهم ضد آفتابی بسازم که بتوانیم هر روز زیر آرایش از آن استفاده کنیم... و فکر می‌کنم دختران باید از زمان ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵ سالگی شروع  به استفاده از ضد آفتاب کنند."

جنیفر لوپز

آیا JLo Beauty روی حیوانات آزمایش می کند؟

JLo Beauty یک خط بدون تست حیوانی است. محصولات را روی حیوانات آزمایش نمی کند یا از تامین کنندگان مواد خامی که روی حیوانات آزمایش می کنند استفاده نمی کند. تمامی محصولات این برند دارای گواهینامه Leaping Bunny (استاندارد طلایی برای اطمینان از عدم آزمایش حیوانات) هستند.

 

بسته بندی های برند JLo Beauty:

برند آرایشی جنیفر لوپز

لوپز به تمامی جزئیات این برند فکر کرده است. بسته بندی های درخشان و طلایی که باعث می شود محصولات جذابیت بالایی برای مخاطب داشته باشد. رنگ طلایی انتخاب شده در تمامی محصولات این برند بسیار خیره کننده است . هدف از انتخاب این رنگ سعی در منحصر به فرد شدن محصولات آن  است . شکل شیشه ای که در اطراف بسته بندی طراحی شده است، خاصیت محافظتی و البته افزایش درخشندگی دارد. جنیفر لوپز همان طور که در دنیای موسیقی سبک خاص خود را دارد این بار هم در دنیای برند های آرایشی سبکی خاصی را ارائه دهد.

جنیرلوپز

هیچ کس نمی خواهد بشنود، "اوه، شما برای 50 سالگی عالی به نظر می رسید." شما می خواهید بشنوید که عالی به نظر می رسید - مهم نیست در چه سنی هستید.

JLo Beauty  به تمامی ابعاد یک برند معتبر توجه کرده است. کیفیت بسیار بالا برای محصولات انتخاب شده و  بسته بندی که با داشتن طراحی ویژه و انتخاب رنگ و فونت مناسب، محصول باکیفیت این برند را به رخ میکشد و در بازار های برند های آرایش بهترین نمای برند را به خریدار لوازم آرایشی ارائه  می دهد. اما از شهرت این خواننده نیز در معروفیت این برندآرایشی  نباید چشم پوشی کرد.

 

 

گردآورنده:ثمین پزشکی

 دیدگاهتان را بنویسید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد . بخش های مورنیاز علامت گذاری شده اند

برچسب ها


سورنا