بسته بندی لوازم حمام _ایده های الهام بخش و معنی دار

بسته بندی لوازم حمام _ایده های الهام بخش و معنی دار

همه می دانید که یک حمام ساده تا چه میزان می تواند به آرامش روحی و بدنی مان کمک کند. فعالیتی که اهمیت آن بر هیچکس پوشیده نیست. پس بازار هدف بزرگی دارد. افزایش رقابت در محصولات مرتبط با حمام موجب می شود اهمیت بسته بندی را آن افزایش یابد. انتخاب بسته بندی های مناسب محصولات بهداشتی می تواند آرامش ناشی از حمام را دو چندان کن. بررسی چند نمونه از بسته بندی های زیبا که می تواند به تنهایی به انتخاب خریدار تبدیل شود. بدون توجه به اینکه در داخل بسته بندی چه محصولی باچه وِیژگی و عملکردی وجود دارد.

کیت اسپای تخصصی :

این بسته ی اسپای دوست داشتنی حاوی چای گیاهی، روغن ماساژ گیاهی و حمام گیاهی است. این مجموعه یک محصول آبگرم استوایی خالص و طبیعی ست که با استفاده از منابع 100% طبیعی تولید می شود. این محصول ساخت کشور مالزی ست که می تواند کیت اسپا شخصی و خانگی شما باشد. طراح این بسته بندی می گوید: مفهوم طراحی من ترکیبی الهام بخش از باتیک، گیاهان گیاهی و استفاده از جلوه چوب برای جلوه دادن طبیعی و فرهنگی است.

 

کیت تخصصی حمام

یک ویژگی پر رنگ زنانه:

هر زنی در نشان دادن جذابیت رازهایی دارد که آن ها را حفظ می کند تا هیچ کس از آن باخبر نشود. زنان نگرش خاصی نسبت به محصولات مراقبت از خود دارند. به عبارتی با آنها احساس صمیمیت دارند. زنان سعی می کنند هیچ کس را به منطقه راحتی خود راه ندهند و دوست ندارند محصولات مراقبت خود را در حمام عرضه کنند. با در نظر گرفتن این نگرش، شرکت داروسازی Vertex وظیفه مشخصی را برای :OTVETDESIGN تعیین کرد. بسته بندی خط تولید لوازم آرایشی صمیمی و محصولات مراقبت شخصی که می توان آنها را از داروخانه خریداری کرد. هنگام ساخت یک طرح، دوری از تصاویر و کلیشه های معمول بسیار مهم است. بنابراین، زنی که در حال حمام کردن است و از آن لذت می برد، روی بسته بندی ظاهر شد. وضعیت نشان دهنده راحتی و هماهنگی او و بدنش است. پس زمینه تمیز و سفید مانند یک ورق کاغذ خالی که در نقاط روشن، تصویر یک زن ظاهر می شود و شروع یک روز جدید و یک زندگی جدید را به بیننده تداعی می کند.

 

کیت تخصصی حمام

اسفنج هنری مونرو!

مرلین مونرو با تولد پاپ آرت هم اثر است. از طرف دیگر وارهول هم اثری از چهره ی او به یادگار گذاشته است . پس استفاده از این تصویر در بسته بندی به خودی خود یادآور دهه 50 سبک پاپ آرت خواهد بود. وارهول پرتره ها را احیا کرد و این برند با ایجاد یک تغییر و استفاده خلاقانه از پرتره ی مرلین مونرو، یک طرح غیر معمول برای یک آیتم بهداشتی ساده ایجاد کرده است. ایجاد پرتره های نقاش پاپ آرتی و استفاده از اسفنج ها به جای موهای پرتره ها هم زیباست و هم کاربردی است.استفاده از رنگ های شاد بسیار دسته بندی جلوه گری می کند.

 

کیت تخصصی حمام

فهرست سنگینی از نیاز روزانه برای ایجاد تفاوتی بزرگ در رفاه ذهنی و جسمی وجود دارد. از نیاز به بیدار شدن در ساعت 5 صبح تا در آرامش و راحتی به خواب رفتن در ساعت 10 شب. همه ی این ها از یک راز پیروی می کنند و آن خود مراقبتی ست. گاهی اوقات خود مراقبتی می‌تواند به سادگی یادگیری نحوه حمام کردن باشد. می تواند آرامش‌ بخش باشد. می تواند به خودی خود به پیشرفت اتفاق های مثبت کمک کند. بنابراین، دفعه بعد که احساس استرس یا کار بیش از حد کردید، تلفن خود را خاموش کنید، یک نوشیدنی خوشمزه بریزید و از فواید یک حمام ساده استفاده کنید. یک فنجان چای یا قهوه برای خود بریزید و از زیبای های کوچک زندگی لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

*نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند.


دیدگاه ها

سورنا انتخاب برتر

سورنا انتخاب برتر وارد کننده‌ی ظروف بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی، با سال ها تجربه ی موفق. اجرای بیش از 1000 پروژه‌ی موفق در زمینه‌ی واردات بسته بندی های با کیفیت استاندارد های منتخب جهانی.

+98 (21) 58226

adminsocial@sorena-pack.com

تهران. خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی کوچه یاس، پلاک ۸ واحد ۱

logo-samandehi

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سورنا محفوظ است.