ارسال کد تایید

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ورود کاربر

شماره تلفن همراه

رمز عبور

×

آموزشی مقاله

چه بسته بندی هایی برای شوینده بهداشتی بانوان استفاده می شود؟

ارسال توسط ثمین پزشکی

چه بسته بندی هایی برای شوینده بهداشتی بانوان استفاده می شود؟

شوینده بهداشتی بانوان چیست؟

بهداشت فردی فقط حمام رفتن ،مسواک زدن ،شستشوی لباست نیست. ناحیه تناسلی یکی از مواردی است که نیاز به توجه ویژه ای دارد. خانم ها نباید فقط زمانی که دچار عفونت های خطرناک شده اند به فکر مراقبت از خود باشند. با رعایت منظم بهداشت فردی می توان از موارد خطرناکی از جمله خارش، خشکی ناحیه تناسلی ،عفونت های ناشی از قارچ، ویروس و باکتری ها جلوگیری کرد.

شوینده بهداشتی بانوان 

احساس راحتی در استفاده از شوینده های بهداشتی بانوان

توجه به جزئیات در بسته بندی می تواند در استفاده راحت تر از شوینده کمک کند. درب بسته بندی، جنس، شکل ظاهری، انتخاب رنگ های مناسب و طراحی گرافیکی از جمله مواردی است که در مخاطب احساس راحتی ایجاد میکند.

 

شوینده بهداشتی بانوان

  مقایسه بسته بندی شوینده بهداشتی بانوان

۱. ژل شستشوی بانوان هیدرودرم :

 شرکت هیدرودرم محصولات گوناگونی برای شستشوی بانوان تولید کرده است. تمامی محصولات دارای بسته بندی یکسان است و صرفا از لحاظ رنگ بندی لیبل اختلاف دارد. بسته بندی ها به شکل تیوب طراحی شده است. می توان گفت این بسته بندی مناسب است اما باید همیشه از بسته بودن درب تیوب مطمئن شد. رنگ های استفاده شده در بسته بندی آنچنان نمی تواند مخاطب را جذب کرده و شاید نیاز به تجدید نظر در انتخاب رنگ ها باشد.

شوینده بهداشتی هیدرودرم

 

2. ژل بهداشتی بانوان لافارر:

لافارر ژل بهداشتی بانوان خود را در دو نوع بسته بندی طراحی کرده است. تم رنگی ثابت در بسته بندی های لافارر باعث می شود همیشه مصرف کننده با یک نگاه لافارر را بشناسد. البته هر دو بسته بندی مزایا و معایب خود را دارد. 

ژل بهداشتی

داشتن پمپ در استفاده ی راحت تر از محصول کمک می کند. بسته بندی های لافارر ایستایی مناسبی دارند در نتیجه برای قرار دادن در حمام دستشویی، مناسب اند. مزیت بسته بندی تیوب این است که می توان به راحتی در کیف خود حمل کنید اما حتما باید از بسته بودن درست درب آن مطمئن شد. زیرا درب های فلیب تاپ برای بسته شدن نیاز به یک فشار کوچک دارند.

بسته بندی ژل شستشو

 

3.فوم شستشو سی گل:

فوم شستشوی سی گل را میتوان یک انتخاب بسیار خوب دانست. دیگر لازم نیست نگران ریخته شدن محتویات داخل بسته بندی باشید. استفاده از  پمپ فومی، به محبوبیت آن کمک کرده است. بر روی پمپ فومی دربی تعبیه شده تا از فشار ناخواسته بر روی پمپ و خروج مواد آن جلوگیری شود. رنگ استفاده شده برای جذب مخاطب بسیار مناسب است . فونت چاپ شده بر روی بسته بندی و نحوه قرار گرفتن به جذب خریدار بسیار کمک کننده است.

 

4.محلول شستشو و ضد عفونی کننده بانوان کلیون :

بسته بندی شستشوی بانوان کلیون در بسته بندی های یکسان اما با رنگ بندی های متنوعِ برچسب ها تولید شده است.حجم بسته بندی آن بسیار بزرگ است و برای مصرف بلند مدت خریده به صرفه است. با توجه به سایز و حجم محصول برای استفاده در منزل انتخاب بسیار خوبی است. اما هیچ خلاقیتی در رنگ ها و نوع فونت آن وجود ندارد.

بسته بندی ژل شستشوی بانوان

5.نیوا/nivea:

بسته بندی نیوا جذابیت بسیار زیادی دارد. طراحی و خلاقیت منحصر به فردی در این بسته بندی وجود دارد که باعث می شود از بین محصولات دیگر راحتتر از روی قفسه ی فروشگاه برداشته شود. استفاده از رنگ های ملایم در بسته بندی ایده بسیار مناسبی است .فونت ها و لوگو با دقت طراحی شده و در جای مناسب در بسته بندی قرار گرفته شده است. سایز بسته بندی مناسب برای استفاده طولانی مدت در خانه است. درب فلیپ تاپ آن اطمینان می دهد تا خانم ها نگران ریخته شدن محلول شستشو نباشند و اگر می خواهند این ظرف را در چمدان خود بگذارند با اطمینان خاطر این برند را انتخاب کننند.

ژل شستشوی بانوان

رعایت بهداشت فردی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. باید به تمامی نواحی بدن توجه کرد. ناحیه تناسلی یکی از قسمت های حساس بدن است. رعایت بهداشت این ناحیه را باید به شدت جدی گرفت. شوینده  های بهداشتی بانوان تنوع بالایی دارند. موارد بسیار مهمی برای انتخاب مناسب ترین شوینده بانوان وجود دارد. با در نظر گرفتن این ویژگی های و اهمیت به ضد  حساسیت بودن محصول باید نوع بسته بندی را بیشتر از قبل با کمک متخصصان آن انتخاب کرد. بسته بندی حرفه به شما در سهولت در استفاده کمک شایان به ذکری می کند.

گردآورنده:ثمین پزشکی

 دیدگاهتان را بنویسید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد . بخش های مورنیاز علامت گذاری شده اند

برچسب ها


سورنا