سورنا انتخاب برتر
سورنا انتخاب برتر

درباره ما

شرکت بازرگانی سورنا سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه‌ی واردات و تأمین ظـروف تخصصی بسته‌بندی آغاز کرد. صنایع آرایشی-بهداشتی، دارویی، عطر و مواد غذایی، حوزه‌هایی هستند که ظروف و متعلقات مورد نیاز آن‌ها از طریق این شرکت تأمین می‌شود.

مدیران و کارشناسان سورنا مانند صاحبان صنایع کشور بر این باورند که بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین بخش‌های فرآیند تولید است. ظروف بسته‌بندی و هر نوع محفظه‌ای که محتوای محصول را در برمی‌گیرد،‌ باید معیارها و استانداردهای لازم را داشته باشد. از موارد ساده و اولیه‌ای مثل ظاهر و شکل خوب و مناسب تا مسائل خیلی مهمی مانند جنس، مرغوبیت و کارایی ظرف و متعلقات که در استفاده و حفظ فرآورده‌ی درون آن مؤثرند.

برند سورنا با آگاهی کامل نسبت به اهمیت بسته‌بندی در تمامی مراحل تولید و عرضه‌ (مراقبت و نگهداری از محصول، بازاریابی، سهولت در مصرف و...) فعالیت خود را در این حوزه ادامه می‌دهد. سورنا این تعهد را برای خود تعریف کرده است که شرکای تجاری‌اش را از بین تولیدکنندگان معتبر و خوش‌نام خارجی انتخاب کند تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان داخلی ارائه دهد.

استانداردهای بین‌المللی، به‌روز بودن محصولات، تنوع کالا، توجه به فناوری‌های جدید، تجهیزات و متعلقات کاربردی و... بعضی از معیارهای سورنا برای انتخاب و واردات ظروف بسته‌بندی هستند. توجه به این موارد باعث شده است سورنا در فعالیت‌های برون‌مرزی و تجارت با شرکت‌های خارجی نیز به موفقیت برسد.

امید و تلاش ما این است که با همیاری و همراهی صاحبان صنایع کشور بتوانیم گامی بلند در مسیر ارتقای صنعت بسته‌بندی و نیز پیشرفت تولید داخلی برداریم.

سورنا انتخاب برتر

چرا سورنا...؟

توجه به فناوری‌های نوین در تامین ظروف بسته‌بندی

کیفیت و استاندارد بودن محصول، اولویت ماست

تنوع در چاپ و رنگ محصولات سورنا

آشنایی کارشناسان سورنا با علم روز بسته‌بندی

شناخت صنعت ایران، ویژگی‌ها و نیازهای آن‌

همکاری با شرکت‌های حرفه‌ای و معتبر بین‌المللی

اینجا ایده بگیرین

سورنا انتخاب برتر
سورنا انتخاب برتر
سورنا انتخاب برتر
سورنا انتخاب برتر

سورنا انتخاب برتر، وارد کننده ظروف بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی، دارویی و غذائی

+98 (21) 58226

adminsocial@sorena-pack.com

تهران. خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی کوچه یاس، پلاک ۸ واحد ۱

logo-samandehi

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سورنا محفوظ است.