اتود ETUDE موفق ترین برند لوازم آرایشی کره ای

اتود ETUDE موفق ترین برند لوازم آرایشی کره ای

زیبایی ظاهر در فرهنگِ کره جنوبی از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است. تا جایی که این قضیه می تواند در روند استخدام شما یا ازدواج تاثیر گذار باشد. بنابراین در کره ی جنوبی متقاضیان زیادی برای محصولات زیبایی و حتی جراحی زیبایی وجود دارند. صنعت مراقبت از پوست و لوازم آرایشی کره ای، صنعتی بزرگ، پراکنده و بسیار رقابتی است. برندها به طور مداوم در حال تحقیق و توسعه محصولات جدید برای ورود به بازار و کسب مشتریان بیشتر و جدیدتر هستند.

استاندارد زیبایی در کره جنوبی پوست روشن،بینی مشخص ،گونه های هلویی و لب قرمز گیلاسی است. هر رنگ و وسیله ی آرایشی با این هدف طراحی، تولید و استفاده می شود تا زنان کره ای این استاندارد های زیبایی زنانه را داشته باشند. این استانداردها از تغییرات مد یا همان فشن در گذشت زمان مصون نمانده است. پیشرفت های جراحی پلاستیک باعث شد که زنان بتوانند فراتر از ظاهری که طبیعت به آنها داده، زیبا باشند. به طور کلی می توان گفت داشتن پوستی سالم، نرم و طبیعی در کره همه ی زیبایی به محسوب می شود. به این ترتیب استفاده از محصولات مراقبت پوستی بیشتر از محصولات آرایشی در کره ی جنوبی طرفدار دارد. استفاده از ماسک های پوستی مختلف و روتین هایی که از انواع روغن برای آبرسانی به پوست استفاده می کنند از جمله ویژگی های بارز مراقبت های پوستی است که کره ای ها به آن پایبندند.

 برند اتود زیبایی در کنار سرگرمی:

از آنجایی که بازار محصولات آرایش و زیبایی در کره بسیار بزرگ است، برندها باید سخت کار کنند تا دیده شوند. این یکی از مهم ترین دلایلی است که باعث شده تا نوآوری های زیادی در محصولات آرایشی و بهداشتی تولید کره ی جنوبی ببینیم. در عین حال این محصولات با کیفیت بالا و قیمت رقابتی به بازار عرضه می شوند. از آنجایی که زیبایی در فرهنگ کره جنوبی بسیار مهم است، پس مشتریان هم در مورد محصولات آرایشی بسیار آگاهند. به همین سبب شرکت های لوازم آرایشی تحت فشار زیادی هستند تا بهترین کالا را برای خریدار لوازم آرایشی کره ای تولیدکننده. این نوآوری، کیفیت و قیمت به آنها برتریِ حضور در بازار جهانی را می دهد.

برند اتود

● اتود با داشتن کیفیت بالا و البته قیمتی مناسب نسبت به دیگر تولید کننده ها در جایگاه ویژه ای قرار دارد.

● «اتود» در زبان فرانسوی به معنای «مطالعه زیبای شوپن*» است. (آهنگساز فرانسوی)

● اتود در سال 1985 به عنوان اولین برند تخصصی آرایش کره ای تاسیس شد و رویای زیبایی را با محصولات و بسته بندی سرگرم کننده و بازیگوش برندش به واقعیت تبدیل کرده است.

 

هدف برند آرایشی کره ای اتود چیست؟

آرایش باید سرگرم کننده باشد تا به یک روال روزانه ی خسته کننده تبدیل نشود. اتود تأکید می کند که هر زنی موجودی باوقار به دنیا آمده است و شایسته دوست داشتن است. پس باید در هر لحظه از زندگی از انجام هر کاری لذت ببرد و اتود این لذت را به مصرف کننده اش تزریق می کند. خرید محصولات کره ای اتود چیزی جز خریدن شادی نیست و این ایده از طراحی فرمولاسیون تا بسته بندی خود را نشان می دهد.

 

بسته بندی های رنگارنگ محصولات اتود:

برند اتود، توجه دقیقی در تمامی ابعاد به محصولات خود دارد. در کنار کیفیت مناسب فرمولاسیون محصولات آرایشی، به زیبایی های بسته بندی محصولات خود نیز توجه ویژه ای دارد. چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ سرگرم کننده بودن بسته بندی های اتود حرفه ای طراحی شده اند. با ادغام دنیای فانتزی با واقعیت همه را به یاد انیمیشن هایی که در کودکی دیده اند می اندازد. همین تکرار یادآوری و زندگی در کنار نوستالژی های گذشته حس جوانی به مخاطب می دهد. بسته بندی های این برند،آنچنان زیبا و سرگرم کننده اند که به هیچ وجه نمیتوان آن را نادیده گرفت. مطمئن باشید که قبل از استفاده از محصول زمان زیادی را فقط به دیدن و لذت بردن ازبسته بندی صرف میکنید. 

اتود

هر روز به طرفداران فرهنگ و فشن کره ی جنوبی افزوده می شود. نوجوانان بسیاری روزانه محصولات کره ای را سرچ می کنند. پیش بینی می شود با توجه به گسترش علاقه به فرهنگ کره ی جنوبی در آینده بخش بسیاری از محصولات مختلف آرایشی و بهداشتی با تم محصولات آرایشی و فشن کره تولید شوند. برندی که تولید محصولات خود را به تم و ویژگی های فشن کره نزدیک کند به زودی می تواند حجم بازار قابل قبولی کسب کند. پس لازم است در طراحی سبد محصولتان به بسته بندی با تم کره ای فکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

*نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند.


دیدگاه ها

سورنا انتخاب برتر

سورنا انتخاب برتر، وارد کننده ظروف بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی، دارویی غذائی

+98 (21) 58226

adminsocial@sorena-pack.com

تهران. خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی کوچه یاس، پلاک ۸ واحد ۱

logo-samandehi

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سورنا محفوظ است.