بسته بندی لوازم حمام _ایده‌های الهام بخش و معنی دار

بسته بندی لوازم حمام _ایده‌های الهام بخش و معنی دار

همه می‌دانید یک حمام ساده تا چه میزان می‌تواند به آرامش جسم و روان کمک کند، فعالیتی که اهمیت آن بر هیچکس پوشیده نیست، پس بازار هدف بزرگی دارد. افزایش رقابت در محصولات مرتبط با حمام موجب می‌شود اهمیت بسته‌بندی آن نیز افزایش یابد. انتخاب بسته‌بندی‌های مناسب محصولات بهداشتی می‌تواند آرامش ناشی از حمام را دو چندان کند.

 در ادامه چند نمونه از بسته‌بندی‌های زیبا را بررسی می‌کنیک که می‌تواند به انتخاب خریدار تبدیل شود، بدون توجه به اینکه در داخل بسته چه محصولی باچه ویژگی و عملکردی وجود دارد.

کیت اسپای تخصصی :

این بسته‌ی اسپای دوست‌داشتنی حاوی چای گیاهی، روغن ماساژ گیاهی و حمام گیاهی است. این مجموعه یک محصول آبگرم استوایی خالص و طبیعی‌ست که با استفاده از منابع ۱۰۰% طبیعی تولید می‌شود. این محصول ساخت کشور مالزی‌ست و می‌تواند کیت اسپای شخصی و خانگی شما باشد.

 طراح این بسته‌بندی می‌گوید: مفهوم طراحی من ترکیبی الهام‌بخش از باتیک، مواد گیاهی و استفاده از جلوه‌ی چوب برای جلوه دادن طبیعی و فرهنگی است.

کیت تخصصی حمام

یک ویژگی پر رنگ زنانه:

هر خانمی برای نشان دادن جذابیت رازهایی دارد که آن‌ها را حفظ می‌کند تا هیچ‌کس از آن باخبر نشود. زنان نگرش خاصی به محصولات مراقبت از خود دارند، به عبارتی با آنها احساس صمیمیت دارند. زنان سعی می‌کنند هیچ‌کس را به محدوده‌ی آرامش خود راه ندهند و دوست ندارند محصولات مراقبت خود را در حمام بگذارند. با در نظر گرفتن این نگرش، شرکت داروسازی Vertex وظیفه مشخصی را برای :OTVETDESIGN تعیین کرد. بسته بندی خط تولید لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی که می‌توان آنها را از داروخانه خریداری کرد. هنگام ساخت یک طرح، دوری از تصاویر و کلیشه‌های معمول بسیار مهم است. بنابراین زنی در حال حمام کردن و لذت از فضای آن، روی بسته‌بندی ظاهر شد. موقعیتی که نشان‌دهنده راحتی و هماهنگی او و بدنش است. پس‌زمینه تمیز و سفید مانند یک ورق کاغذ خالی که در نقاط روشن، تصویر یک زن ظاهر می‌شود و شروع یک روز جدید و یک زندگی جدید را برای بیننده تداعی می‌کند.

کیت تخصصی حمام

اسفنج هنری مونرو!

مرلین مونرو با تولد پاپ آرت هم‌عصر است. از طرف دیگر وارهول هم اثری از چهره‌ی او به یادگار گذاشته است. پس استفاده از این تصویر در بسته‌بندی به‌خودی‌خود یادآور دهه ۵۰ سبک پاپ‌آرت خواهد بود. وارهول پرتره‌ها را احیا کرد و این برند با ایجاد یک تغییر و استفاده خلاقانه از پرتره‌ی مرلین مونرو، یک طرح غیرمعمول برای یک آیتم بهداشتی ساده ایجاد کرده است. ایجاد پرتره‌های نقاش پاپ‌آرتی و استفاده از اسفنج‌ها به جای موهای پرتره‌ها هم زیبا و هم کاربردی است. استفاده از رنگ‌های شاد روی بسته جلوه‌گری می‌کند.

کیت تخصصی حمام

فهرست بلندبالایی از نیاز روزانه برای ایجاد تفاوتی بزرگ در رفاه ذهنی و جسمی وجود دارد. از نیاز به بیدار شدن در ساعت ۵ صبح تا در آرامش و راحتی به خواب رفتن در ساعت ۱۰ شب. همه‌ی این‌ها از یک راز پیروی می‌کنند و آن خودمراقبتی‌ است. گاهی اوقات خودمراقبتی می‌تواند به سادگی یادگیری نحوه حمام کردن باشد. می‌تواند آرامش‌‌بخش باشد. می‌تواند به خودی خود به پیشرفت اتفاق‌های مثبت کمک کند. بنابراین، دفعه بعد که احساس استرس یا خستگی از حد کردید، موبایل خود را خاموش کنید، یک نوشیدنی خوشمزه بریزید و از فواید یک حمام ساده استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

*نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند.


دیدگاه ها

سورنا انتخاب برتر

سورنا انتخاب برتر، وارد کننده ظروف بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی، دارویی غذائی

+98 (21) 58226

adminsocial@sorena-pack.com

تهران. خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی کوچه یاس، پلاک ۸ واحد ۱

logo-samandehi

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سورنا محفوظ است.