هر آنچه باید درمورد پوکه ریمل و برس ریمل بدانید:

هر آنچه باید درمورد پوکه ریمل و برس ریمل بدانید:

در آرایش چشم، ریمل یک عضو جدایی ناپذیر است. ریمل ها چشم‌ها را نمایان‌تر می‌کند و زیبایی خاصی به آن ها می‌دهد. خیلی از خانم ها از ریمل به تنهایی برای آرایش روزانه ی خود استفاده می کنند. زیرا کار کردن باآن ساده است و به سرعت زیبای لازم را به چشم ها می دهد. این در حالی ست که برای تکمیل آرایش چشم هم باید از ریمل استفاده کرد. هیچ میکاپ ارتیستی نمی تواند کاربرد ریمل یا ماسکارا را انکار کند... یک ریمل بسته به اینکه چگونه و با چه چیزی آن را به کار می بریم، می تواند نتایج متفاوتی بدهد. به همین دلیل است که خوب است قبل از خرید محصول به انتظارات خود فکر کنید. هنگامی که آن را ثابت کردید، شکل و اندازه برس ریمل را انتخاب کنید که به شما در انجام وظیفه کمک می کند.

 

پوکه ریمل استاندارد دارای چه بخش هایی است ؟

عموما پوکه های ریمل به شکل استوانه طراحی می شود که حدود دو سوم ارتفاع کل ظرف مربوط به دسته ی اپلیکاتور آن است. اندازه و آناتومی این قسمت در راحتی استفاده از ان بسیار تاثیر گذار است. طول بلند اپلیکاتور و نوع ان می تواند در فروش محصول اثر زیادی داشته باشد زیرا ریمل جز ان دسته از لوازم آرایشی ست که خریدار تا قبل از باز کردن هیچ دسترسی به محتوای داخل ان ندارد فقط باید از روی نام برند، بسته بندی یا تبلیغات آن را خریداری کند. این مسئله در طراحی بسته بندی ان باید به شدت مورد توجه قرار بگیرد.

اجزای بسته بندی پوکه ریمل :

 • بدنه پوکه ریمل
 • درب پوکه ریمل
 •  استاپر 
 • برس ریمل

نکاتی که قبل از خرید ریمل باید به آن توجه کرد:

 1.  حجم بیشتر ریمل ها 12 میلی لیتر است. این اندازه استاندارد باعث شده تا در صورتی که ریمل هر روز استفاده شود در 6 ماه به پایان برسد. دقیقا زمانی که بیشتر فرمولاسیون ها به تاریخ انقضای خود می رسند.
 2.  تاریخ انقضای ماسکارا با توجه به فرمولاسیون آن بین 3 تا 6 ماه است. البته وجود یا عدم وجود استاپر در افزایش عمر ان تاثیر گذار خواهد بود.

انواع برس ریمل و کاربرد آن :

شکل و اندازه برس مژه در واقع مهم است، اما همچنین ماده ای که از آن ساخته شده است. عصای سیلیکونی بادوام ترین و بهداشتی ترین هستند و دقیق ترین آرایش را امکان پذیر می کنند. آنها حتی کوتاه ترین و نازک ترین مژه ها را از هم جدا می کنند.

جنس های برس ریمل موجود در بازار:

 •  برس مویی
 •  سلیکونی
 •  پلاستیکی یا شانه ای

برس ریمل ها هم انواع متفاوتی دارند. از نظر جنس، رنگ، تراکم، بافت و آناتومی برس هر براش قابلیت خاصی دارد.

برس ریمل

انواع برس ریمل و کاربرد آن:

 • برس ریمل کلاسیک:

برس ریمل کلاسیک محبوب ترین و مورد علاقه ترین برس ریمل دوستداران مژه است. این برس هم طول و هم حجم مژه ها را افزایش می دهد و آن را پرتر نشان می دهد.

 

 • برس ریمل منحنی:

یک برس ریمل خمیده دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که به نظر می رسد. مژه ها را فر می کند و از ایجاد توده جلوگیری می کند. اگر می خواهید مژه های بلند مجعد داشته باشید، این نوع چوب دستی است.

 

 • برس ریمل فیبر ضخیم:

برس ریمل ضخیم تر، مژه ها ضخیم تر! این برس ریمل با موهای متراکم مشکی نوید مژه های پرپشت و ضخیم را می دهد. برس ریمل فیبرضخیم مژه های کم پشت را پر می کند و به شما ظاهری شبیه به عروسک می دهد.

 

 • برس ریمل نوک توپ دار:

گرز توپ دارای موهای کروی است در حالی که نوک توپ دارای یک گرز بلند با نوک توپ در بالا است. هدف اصلی این برس ریمل رسیدن به ریشه مژه است. از ریشه تا نوک و بر خلاف برس های بزرگتر پوشش کاملی می دهد.

برس ریمل

بدون شک یکی از ارکان اصلی آرایش چشم استفاده از ریمل است که برای هر چه پرپشت‌تر و بلندتر نشان دادن مژه‌ها توسط خانم ها استفاده می شود. جدا از اینکه فرمول ریمل مژه و مواد اولیه به‌کاررفته در آن می‌تواند تغییرات موردنظر را ایجاد کند، اما برسی که ریمل با آن استفاده می‌شود نیز بسیار مهم است. کاهش احتمال ریزش مژه‌ها نیز با انتخاب یک ماده و برس مناسب به‌راحتی شدنی است. یک برس مناسب تعداد دفعات استفاده از ریمل را کاهش می‌دهد این کار از سنگین شدن مژه‌ها جلوگیری می‌کند. اگر بعد از آرایش مژه‌ها سبک باشند احتمال ریزش آنها تا حد زیادی کاهش می‌یابد. کاهش تعداد دفعات داخل کردن برس به داخل بسته‌بندی نیز می‌تواند از خشک شدن سریع ماده‌ی ریمل جلوگیری می‌کند.

با قرار دادن برس ریمل وپوکه ریمل سورنا در سبد محصولات خود علاوه بر افزایش فروش در ریمل شاهد افزایش فروش سایر محصولات خود مانند روغن، سرم تقویت کننده مژه، سرم تقویت کننده ابرو، کانسیلر، خط چشم، ضد ریزش مژه، ضد ریزش ابرو، ریمل ابرو، ژل ابرو باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

*نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند.


دیدگاه ها

سورنا انتخاب برتر

سورنا انتخاب برتر، وارد کننده ظروف بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی، دارویی و غذائی

+98 (21) 58226

adminsocial@sorena-pack.com

تهران. خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی کوچه یاس، پلاک ۸ واحد ۱

logo-samandehi

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سورنا محفوظ است.