تاثیر بسته بندی های جذاب غذایی در میزان افزایش اشتها در کودکان

تاثیر بسته بندی های جذاب غذایی در میزان افزایش اشتها در کودکان

 قبل از اینکه وارد یک جنگ تکراری در زمان غذا شوید یا فقط بیسگویت و کیک را برای صبحانه‌ی فرزندتان آماده کنید، این نکته را به یاد بیاورید که غذا نخوردن و بدغذایی یک رفتار رایج دوران کودکی است ولی با روش و راهکارهای درست می‌توان آن‌را اصلاح کرد. در بیشتر موارد بدغذایی کودک دلیل چیز مهمی ندارد و راه‌های بسیاری برای رفع این مسئله پیشنهاد می‌شود. طراحی بسته‌بندی سرگرم‌کننده برای کودکان باعث ایجاد جذابیت شده و کودک دلبندتان سرگرم‌شده و غذای خود را با اشتیاق می‌خورد.

انتخاب بسته بندی های کودکانه و جذاب برای فرزند دلبندتان:

امتناع از غذا خوردن یک چالش رایج والدین است. در واقع، کم اشتهایی و بی اشتهایی برای کودکان رخ می دهد. این مسئله باعث ایجاد اضطراب زیادی برای والدین می شود، اما معمولاً طبیعی و اغلب موقتی بوده .یکی از راه های برطرف کردن این مشکل انتخاب خوراکی های سالم با بسته بندی های سرگرم کننده برای کودکان است.

بسته بندی غذا و کودکان

تحلیل و بررسی چند نمونه از بسته بندی های جذاب برای کودکان:

Chicken Kitchen

این نام تجاری منحصر به فرد، سرگرم کننده و کمی الهام گرفته از هنر عامیانه است .برای جلب توجه کودکان و والدین به طور یکسان طراحی شده است.خطوط قالب سفارشی بر اساس شخصیت مرغ به طرز بازیگوشی بسته بندی را متمایز می کند . جعبه‌های کودکان با چندین تنوع مختلف از جوک‌ها و بازی‌های کودکانه در کنار آن چاپ می‌شود. در نهایت بسته بندی یکی از عناصری است که از یک محیط فروشگاهی منحصر به فرد حمایت می کند .

بسته بندی غذایی

Nono's brand

طراح این محصول ماموریت داشت به مصرف‌کنندگان القا کند که غذای خوب نباید خسته‌کننده باشد. انتخاب‌های رنگی مشتاقانه، تایپوگرافی چشم‌گیر و تصاویر لذت‌بخش، ماموریت برند را با شادی به نمایش گذاشته است .

بسته بندی غذایی برای کودک بد غذا

Morrisons Just For Kids

مارک و بسته بندی، به مادران این اطمینان را می دهد. که بچه ها غذای عالی و با کیفیتی می خورند .در حالی که حس سرگرمی کودک را به خود جلب می کند. ظاهر و احساس جدیدی که تعادل کاملی بین جذاب کردن حس سرگرمی کودکان ایجاد می کند و در عین حال درباره ارزش غذایی واز منشأ غذا برای والدین می گوید.

عنصر کلیدی در بسته‌بندی موفق، استفاده مناسب از رنگ، طرح و بافت به منظور جلب توجه است. این روش می‌تواند به‌طور خودکار چشم خریدار را به سمت خود جلب و علاقه مردم را به محصول شما بیشتر کند. نکات بسیاری در طراحی بسته‌بندی های جذاب برای کودکان رعایت می‌شود، این محصولات باید برای کودکان جذاب باشند اما خریدار نهایی محصولات بزرگسالان هستند. در طی فرآیند طراحی لازم است به جز طرح‌های سرگرم‌کننده به استفاده از المان‌هایی توجه شود که به پدر و مادرها احساس اطمینان را انتقال دهد.

 طراحی‌های هوشمندانه کمک می‌کند مادر محصول را از روی قفسه بردارد و کودک به بسته‌بندی توجه کند و با علاقه و اشتیاق غذا را بخورد.

دیدگاهتان را بنویسید

*نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند.


دیدگاه ها

سورنا انتخاب برتر

سورنا انتخاب برتر، وارد کننده ظروف بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی، دارویی غذائی

+98 (21) 58226

adminsocial@sorena-pack.com

تهران. خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی کوچه یاس، پلاک ۸ واحد ۱

logo-samandehi

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سورنا محفوظ است.